English Japanese German Polish Dutch
 

Język włoski i SPORT

Wyspa Elba jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą spędzić niezapomniany czas na jednej z najpiękniejszych wysp na Morzu Śródziemnym, na której historia łączy się z zapierającą dech w piersiach naturą.

Nasza szkoła daje tę wyjątkową okazję aby połączyć naukę języka włoskiego w cudownej scenerii z uczestniczeniem w różnego rodzaju zajęciach na świeżym powietrzu.
Począwszy od 2009 roku oferujemy wszystkim naszym uczniom naukę języka włoskiego w godzinach rannych oraz zajęcia na świeżym powietrzu w godzinach popołudniowych lub w weekendy.

Zajęcia na świeżym powietrzu organizowane są przez certyfikowanych przewodników, we współpracy z Centro Escursionistico Il Viottolo. Podczas wypraw kajakami, rowerami górskimi czy trekkingu odkryjesz niesamowite piękno przyrody oraz cudowne miejsca, które bez profesjonalnych przewodników byłyby niedostępne.
Harmonogram zajęć na wolnym powietrzu jest dostosowywany do naszych studentów i w zależności od ich preferencji organizujemy półdniowe wycieczki w godzinach popołudniowych lub pełnodniowe wycieczki w weekend.

Jeśli chcielibyście zapoznać się z szczegółową ofertą wycieczek połączonych z nauką języka, zachęcamy do zapoznania się z kilkoma przykładowymi zajęciami:

Centro Fiorenza IH LANGUAGE + SEA KAYAKING
Centro Fiorenza IH Nauka języka + wyprawa na kajakach
Półdniowa wycieczka – Pełnodniowa wycieczka


Centro Fiorenza IH LANGUAGE + MOUNTAIN BIKING
Centro Fiorenza IH Nauka języka + Wyprawa na rowerach górskich
Półdniowa wycieczka – Pełnodniowa wycieczka


Centro Fiorenza IH LANGUAGE + TREKKING
Centro Fiorenza IH Nauka języka + Trekking
Półdniowa wycieczka – Pełnodniowa wycieczkaDaty i ceny

Centro Fiorenza - Włoski kursy języka i kultury - P.IVA: IT03304380482
Via S. Spirito, 14 - 50125 - Firenze - Italy - Tel. +39.055.2398274 - Fax +39.055.287148
Skype Me™!
: Powered by Binergy